Водопідготовка

Clack

Американська компанія Clack Corporation була заснована в 1947 році братами Clack. Спочатку це було невелике сімейне підприємство з виробництва пластикових виробів, що використовуються при складанні фільтрів - це елементи водопідйомних і розподільних вузлів фільтра, кожухи на баки тиску, реагентні баки та інша продукція. Дещо пізніше компанія Clack сама приступила до випуску водоочисного обладнання, першим примірником якого став керуючий клапан, випущений в 1993 році. На сьогоднішній день Clack Corporation - це величезна корпорація зі світовим ім'ям, яка має свої представництва та виробничі цехи не тільки в США , але і в інших країнах світу, включаючи Європу і країни СНД . Величезною популярністю в усьому світі користуються корпусні системи очищення води та керуючі клапани Clack, що дозволяють швидко і ефективно проводити водопідготовку, як в побутових, так і в промислових цілях.

Fleck

Широкий асортимент керуючих клапанів Fleck, від виробника Pentair Water (Франція), дозволяє застосовувати їх в установках водопідготовки господарсько-питного та промислового призначення. Клапани управління Fleckкомплектуються електромеханічними або електронними контролерами. Управління здійснюється як за таймером, так і за об’ємом. Переваги клапана Fleck: -        наявність лінійки для промислових установок; -        зручність експлуатації; -        легкість програмування.

BWT

Група Best Water Technology (BWT) була створена в 1990 році і в даний час є провідною європейською компанією в області технологій очищення води. Понад 2800 співробітників, що працюють в 70 дочірніх і асоційованих компаніях, спільно з тисячею сервісних інженерів, інсталяторів, проектувальників, архітекторів та експертів з гігієни утворюють партнерську мережу BWT, метою якої є надання приватним і промисловим споживачам, готелям, лікарням і муніципальним замовникам інноваційних, екологічних і економічних технологій, що забезпечують максимальну безпеку, гігієну і здоров'я при щоденному контакті людей з таким цінним еліксиром життя, як вода. BWT пропонує найсучасніші системи водоочищення та водопідготовки питної, технологічної, котельної води, води для опалювальних систем, систем охолодження, кондиціювання, а також для очищення води плавальних басейнів.