Насосне обладнання

Alfa-Laval

Три ключові технології Устаткування Alfa Laval (Швеція) створюється на основі трьох ключових технологій: теплообмін, сепарація і управління потоками. Кожна з них надзвичайно важлива для промислових підприємств. Величезний технологічний досвід компанії Alfa Laval дозволяє їй утримувати лідируючі позиції у всіх трьох напрямах. 10 сегментів Останніми роками Alfa Laval укріпила свої ринкові позиції, зосередившись на роботі в 10 сегментах. Для того, щоб мати можливість ще ефективніше задовольняти потреби замовників, ці сегменти були виділені до три департаменти: Департамент Промислових Компонентів, Департамент Виробничих Процесів і Департамент Морського і Дизельного Устаткування, які підбирають і продають продукцію для окремих груп клієнтів. 100 країн Компанія Alfa Laval продає свою продукцію приблизно в 100 країнах світу, в 50 з них - через прямі торгівельні представництва. Компанія має 27 крупних виробничих підприємств (15 в Європі, 7 в Азії і 4 в США, 1 в Бразилії), а також 70 сервісних центрів. 11.500 співробітників Сьогодні в компанії Alfa Laval в різних країнах світу працюють близько 11,500 чоловік. Велика частина з них працює в Швеції (1,899), Данії (1,045), Індії (1,045), США (826) і Франції (583). Постійне вдосконалення Постійне вдосконалення продукції компанії Alfa Laval є важливим вкладом в її високу конкурентоспроможність. Приблизно 3% засобів, виручених від продажу своєї продукції, компанія Alfa Laval направляє на розробку і впровадження нових технологій, що дозволяє їй щорік випускати на ринок 25 - 30 нових продуктів. Безперебійне виробництво Розумна організація сервісної підтримки і широкий спектр послуг - застава спокою будь-якого замовника. Основоположна концепція нашої компанії - високий рівень сервісу, що супроводжує клієнта на всіх етапах роботи: від постачання найдрібнішої деталі із списку запасних частин до пропозиції довгострокового партнерства. Alfa Laval пропонує скористатися послугами наших сервісних центрів, розташованих в 50 країнах світу.

Grundfos

Компаніїя Grundfos (Данія) була заснована в 1945 році. Річний обсяг виробництва - більше 16 мільйонів насосів - робить Grundfos одним з провідних виробників насосів у світі. Циркуляційні насоси для опалення та кондиціювання повітря, а також відцентрові насоси для промисловості, водопостачання, водовідведення та дозування є основними продуктами. Найбільший у світі виробник циркуляційних насосів, охоплює 50% світового ринку цього типу насосів. Окрім насосів Grundfos виробляє стандартні і заглибні електродвигуни, а також надсучасну електроніку для контролю та управління насосами. Додаткові продукти виробляються в окремих підрозділах, які є частиною нової діяльності бізнесу компанії. Компанія Grundfos представила Blueflux, новий логотип технології, яка гарантує, що обладнання є одним з абсолютно кращих на ринку.

IMP Pumps

Компанія IMP PUMPS d.o.o. – словенський виробник насосів і насосних установок, розташований в Коменді (Komenda). Компанія проектує, розробляє, виробляє, поширює і обслуговує насоси і насосні установки. Використовуючи додаткову програму товарів і послуг стратегічних партнерів, підприємство позиціонує себе як один зі світових лідерів по виробництву насосного устаткування. Маючи в своєму розпорядженні власний виробничий і науковий потенціал компанія вносить свої рішення до розробки і вирішення проблем, пов'язаних з транспортуванням рідких речовин, забезпечуючи тим самим комфорт в домашній обстановці і оптимальні умови праці на виробництві. IMP PUMPS реалізує більше 90% від загального обсягу виробництва більш ніж в 50 країн світу. Підприємство є новатором по виробництву енергозберігаючих насосів, що відповідають всім вимогам енергетичної ефективності, які були введені в Європі з січня 2013 року і будуть ще більш посиленими в 2015 році. Компанія IMP PUMPS має в своєму розпорядженні власний відділ розробок та інновацій, на який щорік виділяє близько 15 % сукупних активів. Відділ розробок в цілому несе відповідальність за розробку циркулярних насосів в рамках власної виробничої програми. Таким чином, компанія належить до невеликої кількості європейських підприємств, що розробляють і впроваджують у виробництво нове покоління енергоефективних насосів. Саме тому компанія IMP PUMPS є одним зі світових лідерів. Для покупців продукції Imppumps d.o.o. важливе вигідне співвідношення якості і ціни продукції. Цей принцип виражається в концепції компанії – «Гідний продукт за розумною ціною».

Italtechnica

З 1982 року Italtecnica (Італія) проектує і виготовляє механічні реле тиску і електронні пристрої для електронасосів та на сьогоднішній день обіймає лідируючі позиції в даному сегменті ринку. Устаткування широко застосовується в побутовому і промисловому секторах, пожежогасінні, сільському господарстві, поливі, водопідготовці. Торгівельна марка Italtecnica відома у всьому світі, як гарант високих стандартів якості своєї продукції.

Sear

Компанія SAER Elettropompe S.p.A. (Італія) – італійський виробник промислового і побутового насосного устаткування, продукція якого відома і визнана в багатьох країнах світу. SAER Elettropompe S.p.a. з 1951 року займається виробництвом насосного устаткування і електродвигунів цивільного, промислового, сільськогосподарського і побутового вживання; насоси SAER знаходять своє застосування в комунальному господарстві, системах пожежогасіння, кондиціонування, опалення, у морському транспорті і гірничодобувній промисловості. Вся продукція Saer Elettrpopompe S.p.A. виробляється виключно в Італії.

Wilo

Wilo SE (Німеччина) - один з провідних світових виробників насосного обладнання. На сьогоднішній день насоси фірми Wilo в Україні широко використовується у різних сферах - від обслуговування дачних ділянок, житлових і офісних будівель до промислових і комунальних систем. Основні напрями, для яких компанія Wilo проектує, створює і удосконалює своє насосне устаткування це системи опалювання і гарячого водопостачання всіх типів будівель, системи побутового водопостачання, дренаж і відведення стічних вод, для підвищення тиску в системі водопостачання і подачі різноманітних рідин на будь-яку висоту. Насосні системи Wilo успішно використовуються в промислових цілях, для водяного пожежогасіння, підвищення тиску і водопостачання виробництва, для роботи в свердловинах, колодязях і відкритих водоймах. Застосування сучасних систем автоматичного управління дозволяє насосам працювати в економних режимах, що значно скорочує енергоспоживання і підвищує термін експлуатації обладнання.