Системи трубопроводів

Herz

HERZ Armaturen - це єдиний австрійський і один з провідних світових виробників арматури, фітингів, регулюючих і балансувальних клапанів для монтажу в системах опалення, водопостачання і холодопостачання. Вся продукція ГЕРЦ виробляється в межах Європейського Союзу і відповідає європейським стандартам якості. Компанія HERZ була заснована в 1896 р. як фірма Gebauer & Lehrnen. Вулиця Герцгассе в районі Фаворітен у Відні була першою адресою підприємства і надалі дала ім'я мультинаціональному концерну. Сьогодні HERZ здійснює свою міжнародну діяльність з центрального офісу у Відні в більш ніж 70-ти країнах по всьому світу. Широкий асортимент сучасної, високоякісної продукції для систем опалення, водо - та холодопостачання, забезпечує раціональне та ощадне використання теплової енергії.

Wavin

Wavin (Польща) пропонує ефективні рішення для головних життєвих потреб: безпечний розподіл питної води; екологічно безпечне управління дощовою водою і каналізаційними стоками; енергозберігаюче опалення і охолоджування для будівель. Wavin Group – провідний постачальник систем пластикових труб в Європі, лідер по широті асортименту, інноваціях і географічних масштабах діяльності. Заснована в 1955 р., компанія поставляє взаємозв'язані вирішення надземних і підземних систем для промислового і цивільного будівництва.

Ekoplastik

Wavin Ekoplastik – компанія, що веде свій відлік часу на ринку пластикових труб з 1990 року. У листопаді 2004 року, чеська компанія Ekoplastik злилася з великим нідерландським концерном Wavin, та успішно працює й до сьогодні. Торгівельна марка Wavin Ekoplastik заслужила не аби-якої уваги серед українських споживачів. Головна виробнича програма охоплює випуск цілого ряду трубопровідних систем з поліпропілену для мереж напірного трубопроводу, зокрема, для водопостачання та опалення. Екопластик є найбільшим виробником зазначених систем у Чеській Республіці і займає одну з провідних позицій серед європейських виробників.

ТЕСЕ

ТЕСЕ (Німеччина) - приватна компанія середнього розміру, успіх якої визначають її співробітники. Протягом тривалого часу в ній цілеспрямовано розвивається корпоративна культура, заснована на близькості до споживача. ТЕСЕ створює і продає свої технічні рішення для оснащення будинків в Німеччині і по всьому світу, будуючи свою стратегію на довгострокових відносинах зі споживачами. Оскільки ми знаємо, що практика - найкращий розробник продуктів, ми регулярно залучаємо наших споживачів до розробки нових продуктів.