ТЕСЕ - Інше обладнання

Універсальний модуль TECEprofil

Універсальний модуль TECEprofil підходить завжди!
Універсальний модуль застосуємо в безлічі варіантів монтажу. Завдяки попередньо зробленим в рамі отворам і вирізам, модулі легко інтегруються в профільну систему TECEprofil в металеві та дерев’яні каркасні конструкції. Встановлюються як окремий модуль перед стіною. Висота опор модуля регулюється в межах 20 см. Підходить для монтажу підвісних унітазів, біде та умивальників.

TECEdrainpoint S

TECEdrainpoint S – це система дренажних трапів для ванних кімнат, балконів і терас. Відмінною особливістю є те, що всі трапи маю універсальний фланець. Завдяки цьому, один і той же трап може бути використаний як з композитної гідроізоляцією у вигляді розчину, так і з затискним фланцем, фіксуючим гідроізоляційну плівку. Корпус будь-якого трапа TECEdrainpoint S має універсальну форму, яка сумісна з різними типами облаштування гідроізоляційного шару. Для повного захисту і кращого контакту при використанні рідкої гідроізоляції на фланець нанесено спеціальне покриття. В результаті, навіть вертикальні сифони з виходами DN 70 і DN 100 можуть встановлюватися безпосередньо в розчин без додаткових матеріалів. У разі необхідності застосування затискного фланця для установки бітумної гідроізоляційної плівки затискуюче кільце з нержавіючої сталі легко кріпиться гвинтами до універсального фланця. Проста модульна система дозволяє вибрати необхідні компоненти, в залежності від поставленого завдання. Це повноцінний асортимент трапів, що задовольняє більшість існуючих вимог. Кожен трап сумісний з верхньої вставкою і іншими елементами асортименту, і може при необхідності бути встановленим безпосередньо в стяжку або її поверхні. Оскільки всі верхні вставки, гідрозатвори і інші елементи зливу однакові, всі вони сумісні, що дає ряд переваг даної системи дренажних трапів: легке планування системи дренажу, просте формування замовлення і менший обсяг складських запасів. Для старих будівель з необхідністю установки низьких трапів розроблений трап з відведенням DN 50. Якщо ж потрібна велика пропускна здатність – доступний трап DN 100.

Дренажний канал TECEdrainline

Дренажний канал TECEdrainline звільнить від речей, які заважають у ванній кімнаті, такі як душова кабінка або ванна. Також дозволяє спроектувати всю підлогу в один рівень.Це дає безбар’єрний простір у ванній кімнаті.