Обігрівальні прилади

Polvax

Компанія POLVAX – українсько-польський виробник обладнання, що спеціалізується на розробці та виробництві внутрішньопідлогових, підлогових, настінних, плінтусних, вмонтовуваних в стіну та підвіконний простір водяних конвекторів (фанкойлів). У приладах POLVAX використовуються високоякісні, високопродуктивні, енергозберігаючі вентилятори німецької компанії "EBM papst". Продукт виробляється на ультрасучасному екологічному підприємстві, з використанням кращих матеріалів. Прилади POLVAX виготовляються з екологічно чистих матеріалів, що засвідчується гігієнічним сертифікатом якості.

Proton

PROTON - інноваційний український продукт для тих, хто цінує європейську якість і віддає перевагу грамотному підходу до енергозбереження. Поєднує в собі передові досягнення світової інженерії і сучасний дизайн. При його створенні використані високоякісні матеріали і комплектуючі відомих європейських виробників, що гарантують довговічність і надійність роботи. Відрізняється чудовими технічними характеристиками і широким модельним рядом. Продукція, що випускається під брендом PROTON зарекомендувала себе як високоякісна, енергозберігаюча та інноваційно-технологічна.

Vogel & Noot

Концерн Vogеl & Noot (Австрія) – один із провідних в Європі виробників сталевих радіаторів, що здобули загальне визнання завдяки своїй якості. АТ "Vogel & Noot" займається обробкою стали більше 130 років, з них більше 70 виробляє теплове устаткування. Радіатори Vogеl & Noot – це поєднання високих технічних і якісних вимог, а також досконалого зовнішнього виду. Виготовляються вони з високоякісного холоднокатаного сталевого листа і підключаються як до однотрубної, так і до двотрубної системи опалення з вертикальним і горизонтальним розташуванням теплопроводів, що об'єднують опалювальні прилади. Радіатори Vogel & Noot використовують для систем водяного опалення в приміщеннях найрізноманітнішого призначення. Завдяки інноваційній концепції приладів їх найвища тепловіддача досягається при найнижчій температурі теплоносія, забезпечуючи комфортні умови для людей. Опалювальні прилади "Vogel & Noot" сумісні із запірно-регулюючою арматурою різних виробників. Робота радіаторів може відбуватися і при невеликому об'ємі води в корпусі, що сприяє швидкому нагріву приладу, ефективній терморегуляції, а значить економному використанню енергії. Продуманий спосіб тепловіддачі, високу якість грунтового і зовнішнього лакофарбового покриття порошковою фарбою забезпечують безвідмовну роботу радіаторів протягом багатьох років. Асортимент продукції досить широкий. Він охоплює такі різновиди радіаторів, як сталеві панельні, в кожусі, з відбивним екраном, гігієнічні радіатори для лікувальних і учбових установ, трубчасті дизайнерські радіатори і рушникосушарки, конвектори і вертикальні опалювальні панелі.