Wolf - Альтернативні джерела енергії

Сонячні батареї

Сонячні батареї виробляють електроенергію використовуючи сонячне світло. Такий спосіб отримання енергії не завдає шкоди навколишньому середовищу і є екологічно безпечним.
Явище перетворення енергії сонця в електроенергію за допомогою сонячних батарей називається « фотоефектом ». З моменту відкриття цього явища до сьогоднішніх днів , коли вченим вдалося розробити техніку , яка може переробляти сонячну енергію в електричний струм, пройшло більше 150 років.
Енергія сонця найдешевша
З прийняттям закону «Про відновлювальні джерела енергії» ( EEG ) у Німеччині настала нова епоха в історії енергопостачання.
Отримана за допомогою сонця електроенергія, яка подається в електромережу – це суттєва економія коштів. Сонячні батареї гарантують економію на 20 років вперед.

Сталевий бівалентний водонагрівач SEM-2

Для приготування ГВП, з вбудованою насосною групою для контуру сонячних колекторів
Легко монтується, обсяг 300 – 400 літрів, компактні розміри.
Два трубчастих теплообмінника (контур опалення і контур сонячних колекторів).
Насосна група для контуру сонячних колекторів з готовим до підключення модулем управління сонячними колекторами SM1 підключається безпосередньо до водонагрівача.
У вигляді опції високоефективний насос.

Високоефективний трубчастий вакуумний колектор CRK -12

Трубчастий колектор працює у вакуумній системі з одним теплообмінником . Завдяки вакуумній системі навіть при невеликій кількості сонячного світла температура абсорбера і продуктивність колектора завжди дуже висока .
Вакуумні колектори особливо ефективні в міжсезоння (осінь / весна) : енергії сонця достатньо для приготування гарячої води і підтримки системи опалення.
Витрати на монтаж і обслуговування мінімальні, заслуговує на увагу і зовнішній вигляд колектора: його елегантна конструкція і стильний дизайн. Колектор повністю змонтований і готовий до підключення.

Плоский сонячний колектор TopSon F3 -1

Високоефективний плоский сонячний колектор Wolf виготовлений з екологічно чистих матеріалів , висока якість яких гарантує довгий термін служби. По завершенні терміну служби сонячний колектор легко демонтується , а матеріали , з яких він виготовлений , переробляються .
Термін служби колектора становить 20 років . Установки відрізняються високою надійністю і довговічністю завдяки новітній розробці: безшовна суцільнотягнута алюмінієва ванна в підставі колектора.
Каркасна конструкція не має скосів , завдяки чому повністю герметична. Особлива технологія виготовлення алюмінієвої ванни гарантує надзвичайну міцність конструкції.