Альтернативні джерела енергії

Mitsubishi Electric

Висока якість продукції Mitsubishi Electric (Японія) є її рекламою. Однак коли промислові технології і стандарти з легкістю міняють корпоративну прописку в глобальному масштабі, мінімальний рівень браку перестає бути конкурентною перевагою, перетворюючись в умови виживання на ринку. Поряд із якістю, свій внесок в досконалість продукції Mitsubishi Electric вносять багаторічний досвід менеджерів компанії в організації ефективного виробництва, здатність її інженерів побачити приховані можливості технологічних ривків в буденних речах, здатність відчути майбутні потреби споживачів і сформувати риси нових ринків. Mitsubishi Electric, глобальний лідер в області електроніки і електронного устаткування, широко використовуваного в побуті, промисловості та соціальній сфері, готова служити її клієнтам надійної точкою опори для їх поштовху вперед і продовження самовдосконалення.

Buderus

Buderus - торгівельна марка, що належить компанії Bosch Thermotechnik GMBH (Німеччина), яка входить до складу Robert Bosch GmbH. Під цією маркою виробляються компоненти систем опалювання для різних типів будівель і споруд. Основною продукцією є газові підлогові і настінні котли, а також котли, призначені для роботи з вентиляторними пальниками, що використовують різні види палива (природний газ, дизельне паливо, біодизель), бойлери (баки-водонагрівачі) і автоматичні системи управління опалювальною технікою. Перелік продукції включає: • теплові насоси; • геліосистеми; • низькотемпературні водогрійні газові і рідкопаливні котли; • конденсаційні котли; • парогенератори і парові газові або рідкопаливні котли; • котли на твердому паливі; • системи автоматичного управління і контролю для будь-яких схем опалення і ГВП - від простих у квартири - до складних котелень промислового призначення; • вбудовані, настінні, підлогові горизонтальні або вертикальні бойлери гарячої води; • сталеві панельні радіатори; • комплектуючі і прилади для систем опалення – труби, фітинги, арматура, насоси, розширювальні баки і т.д.; сонячні колектори і калорифери; • каміни, топки і нагрівальні елементи для печей на газі, рідкому або твердому паливі; • блокові комбіновані теплоелектростанції.

Meibes

Німецька фірма Meibes (Німеччина) є лідером в галузі техніки швидкого монтажу будь-якого котельного обладнання та систем опалення в діапазоні потужності до 2,5 MВт. Сьогодні «Meibes» - це група підприємств, що динамічно розвивається як всередині Німеччини, так і за її межами. Це 45 років бездоганної праці на європейському ринку, розвинена мережа збуту у 28 країнах світу. Компанія Meibes пропонує системні рішення в галузі опалення, водопостачання, сонячної та теплової енергетики та гарантує універсальність та високу адаптацію при виробництві. Устаткування швидко встановлюється при мінімальному використанні персоналу за рахунок спрощення технології монтажу, таким чином, досягається мінімізація ризиків та збільшення прибутковості Вашого бізнесу.

Wolf

Засноване в 1963 році, вже понад 40 років Wolf (Німеччина) є одним із провідних підприємств по виробництву систем вентиляції, кондиціювання і котельного обладнання.