Mitsubishi electric - Кліматичне обладнання

Напівпромислова серія: Mr.SLIM

Серія Mr. Slim відрізняється різноманітністю внутрішніх блоків, гнучкими системами управління, величезними можливостями по віддаленню внутрішнього і зовнішнього блоків, широким діапазоном зовнішніх температур. Технічні характеристики кондиціонерів cерії Mr. Slim дозволяють використовувати їх практично в будь-якому приміщенні. Відстань між внутрішнім і зовнішнім блоками до 120 м, перепад висот до 50 м.
До 4 внутрішніх блоків на 1 зовнішній (синхронні мультисистеми).
Робота в режимі охолодження при зовнішній температурі до -15 ° С (з низькотемпературної опцією), в режимі обігріву до -25 ° С (серія ZUBADAN INVERTER).
Розширена самодіагностики, контроль робочих параметрів.
Кондиціонери серії Power Inverter на озонобезпечному фреоні R410A можуть використовуватися для заміни старих моделей, в яких застосовувався фреон R22. Більш того, допускається використовувати трубопроводи різних діаметрів.
Теплопродуктивність напівпромислових систем Mitsubishi Electric серії ZUBADAN INVERTER (Зубадан інвертор) зберігає номінальне значення аж до температури зовнішнього повітря -15 ° С. При подальшому зниженні температури (а завод-виробник гарантує працездатність системи до температури -28 ° С) теплопродуктивність починає зменшуватися. Але при цьому зберігається перевага, як перед звичайними системами, так і перед енергоефективними системами серії POWER INVERTER.
Універсальні внутрішні блоки (R410A)
Зовнішні блоки “охолодження і обігрів” з інвертором
Зовнішні блоки без інвертора
Системи нагрівання та охолодження води

Кондиціонери побутової серії: М-серія

На заводах Міцубісі Електрик впроваджена єдина система контролю якості. Всі матеріали і вироби, що надходять на завод від постачальників, проходять вхідний контроль на відповідність технічним умовам. На кожному етапі виробництва діє проміжний контроль якості компонентів. Після сходу з конвеєра кожен кондиціонер проходить тест на функціонування протягом 20 хвилин. Інформація про персонал, який працював над складанням, а також результати тесту зберігаються в комп’ютері для кожного виготовленого кондиціонера протягом декількох років. Кожен день кілька кондиціонерів з партії проходять додаткову посилену перевірку в лабораторіях заводу.
Всі побутові кондиціонери використовують в автоматичному режимі (функція I FEEL) алгоритми і методи теорії нечіткої логіки (fuzzy logic). Цей метод дозволяє кондиціонеру точніше вибрати і підтримувати температурний режим, виходячи з суб’єктивних відчуттів користувача.
У всіх побутових кондиціонерах є 24-годинний таймер включення і виключення з дискретністю 10 хвилин.
У всіх побутових кондиціонерах є функція автоматичного повторного перезапуску після збою живлення. У цьому випадку інформація про стан кондиціонера до збою живлення (включений або виключений, режим, задана температура і т.п.) заноситься в енергонезалежну флеш-пам’ять і може зберігатися протягом декількох десятків років.
Для живлення схеми управління внутрішнього блоку застосовується імпульсний джерело живлення. В результаті стало можливим зменшити габаритні розміри і вага внутрішнього блоку, знизити потужність, що розсіюється, а найголовніше – виключити «зависання» контролера при провалах напруги.