Valtec - Запірно-регулювальна арматура

Різьбові фітинги VALTEC

Призначені для монтажу сталевих , металополімерних і мідних труб , підключення арматури , сантехнічних приладів та обладнання за умови наявності муфт і приєднувальних патрубків з різьбами.
Різьбові фітинги VALTEC виконані методом гарячого пресування з латуні марки CW617N ( європейський стандарт EN 12165 ), нікельовані. Різьба – трубна ( дюймова ) циліндрична за ГОСТом 6357 (клас точності – В), внутрішня або зовнішня . Діапазон діаметрів – від ¼ до 2 “. На зовнішній різьбі передбачена насічка для ефективного утримання ущільнювального матеріалу.
Максимальний робочий тиск при температурі рідини 120 ° С становить від 25 до 40 бар , залежно від типорозміру фітинга.

Асортимент VALTEC

Асортимент VALTEC включає в себе блоки, колектори яких виконані як із сантехнічної латуні CW617N з нікелевим покриттям, так і з нержавіючої сталі. Усі елементи колекторних блоків з’єднані між собою ущільнювальними кільцями з EPDM, що дозволяє відмовитися від використання додаткових герметизуючих матеріалів. Підключення до колекторних блоків VALTEC трубопроводів проводиться за стандартом «євроконус».
Колекторні блоки VALTEC комплектуються кронштейнами для кріплення колекторів до стіни або в колекторному шафі.
Застосування колекторних блоків VALTEC – це економія коштів і часу монтажу , можливість звести до мінімуму ймовірність проектних і монтажних помилок.

Кульові крани Valtec

Кульові крани Valtec виробляються з латуні і мають хромове покриття . Зазвичай їх використовують як запірні пристрої як в побутових системах, так і в промисловості. Продукція Valtec має сертифікат якості ISO9001, що свідчить про надійність і високий стандарт якості виробництва.
Крани кульові для води призначені для встановлення як на звичайних трубопроводах , так і на технологічних лініях ( хімічних , нафтопереробних , целюлозно – паперових та інших виробництвах) з рідкими (у тому числі агресивними ) робочими середовищами.
Компанія VALTEC Srl представляє на вітчизняному ринку кульові крани для води марки Valtec (BASE та ECO ) .
Технічні характеристики кульових кранів Valtec :
• робочий тиск до 40 атм
• умовний діаметр – від 1/ 2 ” до 4″
• тип різьби
ВВ ( внутрішня – внутрішня)
ВН (внутрішня – зовнішня )