ESBE - Запірно-регулювальна арматура

Серія Vtr300

Серія Vtr300 призначена для систем циркуляції гарячої води. Циркуляційний комплект забезпечує миттєву подачу гарячої води, захист від обшпарювання і зручність використання в компактній і ефективній формі. Використання лише термостатичних (неелектричних) компонентів робить пристрій вкрай автономним і забезпечує дуже просту установку (у комплект входять приєднання і зворотні клапани).

Серія Vrg130

Серія Vrg130 – це 3-ходові клапани для змішування і відведення. Клапани зроблені з високопродуктивної латуні, що дозволяє їх використання в системах опалювання і охолоджування. Серія VRG доступна в типорозмірах Dn15-50. У комплект постачання входять різні типи приєднань для більшості розмірів труб. Клапан добре комбінується з приводами і контроллерами ESBE.

Модель серії Crc1100

Модель серії Crc1100 – це контроллер з датчиком зовнішньої установки і вбудованим приводом для використання з такими клапанами змішувачів, як Vrg130 і Vrb140. Контроллер забезпечує високий рівень комфорту завдяки можливості задати ідеальну характеристичну криву опалювання і одночасно забезпечити економію енергії для домовласника. Регулювання здійснюється на основі показів датчика зовнішньої установки і зміни характеристичної кривої опалювання. Коректування зсуву або паралельне регулювання характеристичної кривої опалювання можна ініціювати за допомогою зовнішнього сигналу, наприклад, параметрів нічного часу. При установці в будівлях з доброю ізоляцією і опалювальними системами швидкої дії, наприклад радіаторними контурами, можна включити функцію температурної фільтрації, яка допоможе відтермінувати реагування на зміну температури за межами приміщення і уникнути дисбалансу між розрахунковою і фактичною потребою в опалюванні.

ESBE ARA600

Серія Ara600 з пропорційним (напруга/струм) сигналом підходить для операцій змішування спільно з клапанами Vrg130 і Vrb140. У цих сферах вживання може бути використане будь-яке положення робочого діапазону приводу для досягнення необхідного рівня змішування. Привід керується за допомогою напруги або струмовим сигналом і забезпечує точнішу роботу приводу і клапана.