Запірно-регулювальна арматура

Afriso

AFRISO EURO-INDEX GMBH (Німеччина) — один з провідних світових виробників устаткування для систем опалення всіх типів, контролю процесів горіння, стану довкілля. Асортимент товарів, пропонований компанією, включає всі необхідні компоненти і прилади для установки, налаштування і обслуговування опалювальних систем всіх типів. Модельний ряд Afriso включає: - опалювальна арматура (повітроспускники, групи безпеки котлів і бойлерів, запобіжні клапани, перепускні клапани, запірно-регулювальна арматура, датчики низького рівня теплоносія в котлі, сепаратори газу і шламу, арматура для наповнення системи опалення, клапани електромагнітні для різних середовищ, фільтри для газу); - арматура для регулювання витрат теплоносія і води (поворотні 3- і 4-ходові клапани, перемикальні клапани, приводи для клапанів, контролери, термостатичні пристрої); - арматура для твердопаливних котлів (термічні клапани, регулятори тяги, клапани від перегріву твердопаливних котлів, контролери для управління роботою твердопаливних котлів); - термостати; - контрольно-вимірювальне устаткування (термометри, манометри, термоманометри); - устаткування для рідкого палива (фільтри, сепаратори, аксесуари до резервуарів, лічильники, прилади контролю рівня палива); - цифрові вимірювальні прилади (газоаналізатори, диференціальні манометри, термометри, детектори витоку газів, детектори температури і вологості, анемометри, прилади для вимірювання тиску в пальнику).

Herz

HERZ Armaturen - це єдиний австрійський і один з провідних світових виробників арматури, фітингів, регулюючих і балансувальних клапанів для монтажу в системах опалення, водопостачання і холодопостачання. Вся продукція ГЕРЦ виробляється в межах Європейського Союзу і відповідає європейським стандартам якості. Компанія HERZ була заснована в 1896 р. як фірма Gebauer & Lehrnen. Вулиця Герцгассе в районі Фаворітен у Відні була першою адресою підприємства і надалі дала ім'я мультинаціональному концерну. Сьогодні HERZ здійснює свою міжнародну діяльність з центрального офісу у Відні в більш ніж 70-ти країнах по всьому світу. Широкий асортимент сучасної, високоякісної продукції для систем опалення, водо - та холодопостачання, забезпечує раціональне та ощадне використання теплової енергії.

Valtec

Сьогодні торгівельна марка VALTEC пропонує різноманітний спектр комплектуючих для об'єктів індивідуального і масового будівництва. Збудована система контролю якості і управління виробництвом гарантує бездоганну роботу виробів VALTEC впродовж всього заявленого терміну експлуатації. Компанія стежить за інноваціями і завжди пропонує клієнтам сучасні комплексні рішення. Представництва і партнери VALTEC готові максимально оперативно вкомплектувати «під ключ» об'єкт будь-якої складності і масштабу. Фахівці VALTEC гарантують технічну підтримку всім своїм клієнтам і прагнуть зробити роботу з продукцією максимально простою і зрозумілою. Досвід використання виробів VALTEC дозволяє нам встановити безпрецедентний гарантійний термін на свої товари – сім років!

ESBE

ESBE - шведська компанія, з понад 100-літньою історією. Компанія займається розробкою продукції, що допомагає користувачам знижувати витрати енергії, не жертвуючи комфортом, і одночасно зменшувати витрати природних ресурсів. ESBE – світовий лідер в інженерних рішеннях для регулювання гідравлічних систем опалення та охолодження, що забезпечують найбільш економне використання ресурсів. Модельний ряд ESBE включає: - ротаційні моторизовані клапани; - контролери; - вироби для твердопаливних котлів - відвідні клапани; - термостатичні прилади; - лінійні моторизовані клапани.

ТЕСЕ

ТЕСЕ (Німеччина) - приватна компанія середнього розміру, успіх якої визначають її співробітники. Протягом тривалого часу в ній цілеспрямовано розвивається корпоративна культура, заснована на близькості до споживача. ТЕСЕ створює і продає свої технічні рішення для оснащення будинків в Німеччині і по всьому світу, будуючи свою стратегію на довгострокових відносинах зі споживачами. Оскільки ми знаємо, що практика - найкращий розробник продуктів, ми регулярно залучаємо наших споживачів до розробки нових продуктів.